Katarzyna Pabian

Radca prawny, partner
Katarzyna Pabian - Partner KPP

Radca prawny Katarzyna Pabian zdobywała wiedzę i doświadczenie w latach 2011–2017, pracując i współpracując z wiodącymi kancelariami prawnymi zlokalizowanymi na terenie Podkarpacia. Od 2018 roku, pełniąc funkcję partnera zarządzającego w Kancelarii KPP, pomaga podmiotom gospodarczym z różnych branż, w tym automotive, śrubiarskiej, AGD, stolarki drzwiowej, deweloperskiej, IT oraz oświatowej, w rozwiązywaniu problemów prawnych, a także wspiera ich na etapie planowania i rozwoju.

Katarzyna w swojej praktyce koncentruje się głównie na sprawach z zakresu prawa gospodarczego, własności intelektualnej (IP), technologii informatycznych (IT), prawa pracy oraz ochrony danych osobowych i dóbr osobistych. Jako sprawny negocjator, z zapałem reprezentuje interesy Klientów podczas negocjacji umów handlowych, w tym umów z kontrahentami zagranicznymi. Posługuje się biegle językiem angielskim.

Niezależnie od branży, Katarzyna jest gotowa dostosować rozwiązania prawne do konkretnych potrzeb Klienta. Jej indywidualne podejście pozwala na skonstruowanie strategii, która jest nie tylko skuteczna, ale także dostosowana do specyfiki przedsiębiorstwa. Pozwala jej to na realizawanie zawodowej misji jaką jest wspieranie sukcesu biznesowego Klientów, poprzez zapewnienie Im najwyższej jakości usług prawnych.

+48 501 143 351k.pabian@kppkancelaria.pl